Primarul Nicolae Barbu, prezent la premierea elevilor cu rezultate deosebite la olimpiadele şi concursurile naţionale

Direcţia Generală Anticorupţie – Serviciul Judeţean Anticorupţie Giurgiu (DGA – SJAG), în parteneriat cu Primăria Municipiului Giurgiu şi Inspectoratul Şcolar General, a organizat astăzi la Colegiul Naţional „Ion Maiorescu” o acţiune de premiere a elevilor giurgiuveni care au obţinut în acest an rezultate deosebite la olimpiadele şi concursurile naţionale.
Acţiunea de astăzi se înscrie în rândul activităţilor dedicate Zilei aniversare a Direcţiei Generale Anticorupţie.
Cu sprijinul Primăriei Municipiului Giurgiu, Direcţia Generală Anticorupţie – Serviciul Judeţean Anticorupţie Giurgiu a oferit 25 de premii elevilor merituoşi. Iată lincul către comunicatul de presă al DGA – SJAG.

Ultima modificare: 28.05.2014 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Vizită onorantă a sculptorului Octavian Olariu la Giurgiu